Новачкам - поради зі створення сайту



У цій статті приводяться поради зі створення сайту, які допоможуть новачкам в цій області уникнути поширених помилок і не згаяти даремно свій час і зусилля.

1) приділіть увагу вибору головної ідеї або теми для свого сайту

Зараз в Інтернеті знаходиться гігантська кількість різних сайтів і інформації, і їх число додається зростаючими темпами. Конкуренція за відвідувача також постійно росте. Тому важливо уважно віднестися до вибору відповідної тематики і оригінальної ідеї для свого сайту. Крупною помилкою при створенні сайту стало б обрання тематики, аналогічній тематиці інших сайтів і копіювання без змін чужих ідей і змістовного наповнення. Ваш сайт, створений таким чином, не буде популярним - в Інтернеті успіх супроводжує зазвичай тільки ті проекти, що реалізували першими якісь нові ідеї або зайняли унікальну тематичну нішу.

А на яку тему створювати сайт? Перш за все слід звернути увагу на ті питання, в яких ви самі добре розбираєтеся, наприклад, такі, які мають відношення до вашої професії, захоплень і т.п. Створювати свій сайт по тих темах, в яких ви самі мало знаєте і розумієте, - це не дуже хороша думка. Бажано вибирати такі тематики, в яких ви самі зможете постійно писати статті і висловлювати власну думку.

2) створіть вашому сайту унікальний дизайн

Звичайно, найважливіше для сайту - це зміст. Все ж таки візуальне враження, вироблюване вашим сайтом на відвідувачів, також не потрібно недооцінювати. Велику частину відвідувачів відштовхне не дуже привабливий, слабо продуманий або практично відсутній дизайн.

Поклопочіться про створення не обов'язково навороченого, але акуратного і стильного дизайну, який не справлятиме враження зробленого за пару хвилин школярем. Окрім цього, не дуже хороша ідея - брати для сайту безкоштовні шаблони, такі ж, як ті, що були використані тисячами інших сайтів.

3) намагайтеся дотримуватися стандартів

Не забувайте, що існують стандарти мови html і інших технологій, які використовуються для створення сайтів. Прагніть використовувати валідний і не дуже громіздкий html-код. Не забувайте, що користувач може дивитися ваш сайт на моніторі з різним дозволом, в будь-якому браузері і з довільними настройками. Перевірте, щоб ваш сайт виглядав адекватно при самих різних варіантах.

4) потратьте час на розкрутку сайту

І цікавий проект вимагає витрати зусиль на розкручування на початковому етапі свого існування. Вивчіть якомога більше методів залучення на ваш сайт відвідувачів і випробуйте їх - купіть рекламу, обмінюйтеся посиланнями, згадуйте про свій сайт на тематичних форумах і в співтовариствах. При цьому, проте, потрібно врахувати - рекламуйте і розкручуйте вже щось з себе що представляє, а не “сирий” і незавершений проект.

Google
 



© Copyright 2008-2017 - Створення сайту : intersite.net.ua - All Rights Reserved

Не знайшли відповідь на своє питання? Спробуйте задати його на підтримці хостингу: https://uahosting.com.ua/contacts.php