Півкрок до успіхуЧасто, щоб досягти успіху в якійсь справі, не вистачає самої дрібнички, якоїсь дуже маленької дрібниці і людина зупиняється, втрачає віру в успіх, а, може, не вистачило всього трохи.

Віра в себе

Так часто називають одну з таких “дрібниць життя”. Всі про неї чули, але це не означає, що на неї не треба звертати уваги і що вона прийде сама собою.

Простий приклад, Ви йдете складати іспит, і від того наскільки Ви упевнені в собі і в своїх знаннях, залежить до 80%, яку оцінку Ви отримаєте.

Або Ви вирішили створити свій сайт або просто якийсь повчальний курс, і розмістити його в мережі Інтернет, без віри, що Ви це зможете зробити і зробити добре.

Ви знайдете сто причин, чому Ви поки не готові почати. Чому так багато людей, прочитавши корисну книгу з практичними порадами або прослуховує практичний аудіо або відеокурс, допустимо по створенню сайту, не починають відразу ж утілювати отримані знання з практики?

Все ніби є і необхідні знання і навіть бажання, але немає “дрібниці” - віра в себе і свій результат. Є уявна упевненість, що ця сама віра є.

І людина починає вивчати другу книгу або другий практичний курс, думаючи помилково, що йому просто не вистачає ще якихось знань.

І ось вже в голові створилася негативна програма дій, яка на рівні підсвідомості блокує всі наші спроби і повірити в себе і почати робити щось на практиці.

Але, виявляється, існує простий метод, як навчитися зупиняти негативні програми, по яких ми живемо.
Про позитивне перепрограмування Ви дізнаєтеся трохи нижче, а ми поки розглянемо інші “дрібниці життя”.

Вірний вибір рішення з декількох варіантів, як вам така дрібниця?

Що робити, якщо інформація для ухвалення рішення не вистачає і отримати додаткову інформацію неможливо?

Це може відноситися і до випуску розсилки, і до вибору партнера з декількох для сумісного бізнесу, і в проведенні рекламної компанії через різних людей, які можуть пропонувати спочатку однакові умови. Умови-то однакові, а результат може відрізнятися в рази!

Пам'ятаєте у фільмі “З легким паром” сцену в аеропорту?

“Ми не покладатимемося на волю випадку, давай міркуватимемо логічно”. Виявляється, у кожної людини, в таких ситуаціях вибору є дуже надійний помічник. І найважливіше, що цей помічник абсолютно непідкупний і його раді варто довіряти в найскладніших і непередбачуваних ситуаціях. І ім'я цього помічника - Ваша підсвідомість. Гріх, маючи такого помічника, не скористатися його радою в найважчий момент.

Ви поки прочитайте, як правильно отримувати відповіді від своєї підсвідомості, а ми перейдемо до розгляду наступної “дрібниці життя”.

Як швидко включитися в роботу?

Знайома Вам така дрібниця, як повна відсутність потрібних думок в голові і в самий невідповідний момент? Уявіть, що Вам потрібно написати статтю в новий випуск Вашої розсилки або необхідно написати текст для сайту з описом Вашого нового повчального курсу. Представили? Що Ви робите - берете лист паперу і ручку або відкриваєте програму Ворд. А в голові порожньо, вакуум. Знайомо?

Хоча учора увечері, коли Ви лягали спати, у Вашій голові виникали такі класні асоціації, слова без проблем складалися в пропозиції, і в голові виникала реальна картинка, тієї користі, яку отримають Ваші підписчики, вивчивши Ваш повчальний курс.

Куди ж це все поділося вранці? Де та легкість фраз і експромт разом з гумором? Я упевнений, що з такою “дрібницею життя” стикаються дуже багато власників сайтів і ведучі розсилок. Виявляється, що і тут є дуже простій і надійний вихід, як швидко включитися в таку роботу. І займає ця процедура буквально пару хвилин.

Чули таке слово - форсаж? Звичайне це слово вживають стосовно двигунів в літаку, коли різко збільшується тяга цього двигуна. Виявляється що і для мозку це актуально, можна також різко збільшити його тягу. Прочитайте уважно про Форсаж мозку, упевнений Вам це треба. Просто і швидко.

І остання “дрібниця” на сьогодні

У Філадельфії, місто в США, є музична школа. Тим дітей учать з 4 - 5 років грати на скрипці. Хочете дізнатися, як виглядає перший урок в цій школі? Все - діти, батьки, вчителі, святково одягнені, збираються в шкільному залі. Діти зі скрипкою і смичком в руках піднімаються на сцену. (Йдеться про перший урок.) Коли дитина доходить до середини сцени, вона повертається, кланяється. Вся публіка аплодує, свистять і кричать “Браво”. Після цього дитина йде зі сцени і сідає на своє місце. І це все. Перший урок закінчений.

Позбавитися від страху публічного виступу, так називається ця “дрібниця”. До речі, по досвіду психологів, серед дорослих людей, страх публічного виступу стоїть на другому місці, після страху смерті. Чи це не привід задуматися над такими “дрібницями” і найголовніше вчасно з ними розібратися. У нашому житті немає “дрібниць”, тому що неуспіх одного - це “дрібниця”, з якою успішно справився інший, успішна людина!

Google
 © Copyright 2008-2017 - Створення сайту : intersite.net.ua - All Rights Reserved

Не знайшли відповідь на своє питання? Спробуйте задати його на підтримці хостингу: https://uahosting.com.ua/contacts.php