Потрібен дизайнер?При пошуку веб-дизайнера для створення сайту насамперед зверніть увагу на так званих "Фрілансеров" - віддалених працівників, які працюють самі на себе.

Пошук дизайнера можна почати з таких сайтів:

http://www.freelancer.com.ua - сайт з пропозиціями послуг у сфері програмування і створення сайтів. Також на сайті є посилання на інші проекти в мережі, де можна знайти віддаленого працівника і новини у сфері інформаційних технологій.

http://www.free-lancers.net - фріланс-портал для пошуку віддаленої роботи для дизайнерів, програмістів, оптимізаторів, менеджерів і інших IT-фахівців.

На даний момент ресурс схожий на інші фріланс-біржі, але унікальні особливостей вже немало. Подальша політика Адміністрації буде направлена на перехід на неповторний контент.

http://freelancejob.com.ua - в основному тільки інформативний сайт про пошук роботи і співробітником через Інтернет, проте і на нім нерідко зустрічаються цікаві пропозиції.

А також пошук веб-дизайнера Ви можете зробити, набравши в пошуковому сервері "Веб-дизайнер шукає роботу" - хоч когось Ви точно знайдете.

Google
 © Copyright 2008-2017 - Створення сайту : intersite.net.ua - All Rights Reserved

Не знайшли відповідь на своє питання? Спробуйте задати його на підтримці хостингу: https://uahosting.com.ua/contacts.php