Трафік або звідки приходять відвідувачі на сайтЗвідки беруться відвідувачі на сайтах?

1. Найбільш цільові відвідувачі - це ті, хто прийшов з видачі пошукових систем, оскільки користувач набирає в рядку пошуку запит відповідний його потребам, що означає прихід на Ваш сайт не просто випадково, а з чітко поставленою метою.

За цих відвідувачів йде найбільша боротьба - існують оптимізатори сайтів, які за певну суму виводять сайт вище в результатах пошуку. А також Ви можете оплачувати контекстну рекламу в пошукових системах і таким чином купувати місця вверху списку сайтів на першій сторінці в результатах пошуку.

Самостійно також можна оптимізувати сайт і зробити його "зручнішим" для пошукових систем. Хочете дізнатися як? - наберіть в пошуку "SEO - просування і оптимізація сайтів навчання" і детально вивчіть запропоновані учбові матеріали.

Одним з головних моментів оптимізації сайту є покупка посилань з інших сайтів у вигляді ключових слів, по яких проводиться оптимізація. Для покупки посилань ми радимо перевірену систему САПЕ.

2. З каталогів, дощок оголошень і інших ресурсів, на яких є згадка на Ваш сайт. Тому не бійтеся розміщувати інформацію про Ваш сайт на всіляких ресурсах, які дозволяють це робити, - окрім вищеперелічених, це можуть бути також сайти Ваших партнерів, з якими Ви можете взаємовигідно обмінюватися посиланнями.

Також ви можете купувати відвідувачів за допомогою спеціальних систем, які розміщують посилання на Ваш сайт на сторінках своїх партнерів, - наприклад, система ТАК или система, де 35 000 компаній рекламують свої товари та послуги.

3. З різних систем типу САРів, які "наганяють" Вам ту кількість відвідувачів, за яку Ви готові заплатити. Проте трафік в цьому випадку зовсім не цільовий і використовується виключно для накрутки лічильників.

Google
 © Copyright 2008-2017 - Створення сайту : intersite.net.ua - All Rights Reserved

Не знайшли відповідь на своє питання? Спробуйте задати його на підтримці хостингу: https://uahosting.com.ua/contacts.php