Допомога по htmlДе шукати допомогу по html:

Огляд ресурсів в мережі Інтернет, де можна знайти вичерпну інформацію про мову програмування, на якій створюються сайти, - HTML:

http://html.manual.ru - популярний довідник по HTML - мові гіпертекстової розмітки документів. Він часто використовується у Вузах як підручник по html, а іноді - як самовчитель.

Це не переклад нудної специфікації. Тут коротко і ясно описані дії найосновніших елементів мови HTML. У довідник увійшли тільки ті HTML теги, які можна без побоювання використовувати при створенні сайтів і потім перебувати в упевненості, що жоден старовинний браузер не викине фокус і завжди вірно відобразить ваші веб-сторінки.

Отже, в центрі уваги - створення чистого і простого «класичного» HTML коду без надмірностей, який нормально відображається у всіх широко поширених браузерах, навіть в морально застарілих.

http://www.htmlbook.ru - якщо ви абсолютно не розбираєтеся в HTML, але хочете вивчити веб-технології, то рекомендую підписатися на халявную розсилку на цьому сайті. Матеріал дається послідовно, в кожному випуску приводяться питання для перевірки і завдання для самостійного вирішення. Для тих, хто вже знайомий з HTML, приводяться рецепти CSS у формі питань і відповідей.

Сайт присвячений мові HTML, CSS, веб-дизайну, графіці і процесу створення сайтів.

http://www.postroika.ru - це інформаційний портал, створений з метою допомогти освоїтися в такій не простій області, як створення сайтів. Матеріали, розміщені на сайті, не всеосяжні - це базис, грунтуючись на якому, ви зможете далі освоювати цю область самостійно.

Якщо ви вперше на порталі, то рекомендуємо вам почати навчання з читання вступу, воно дасть вам первинні орієнтири, розповість про те, як створюється сайт, про етапи розробки сайту. В процесі вивчення матеріалів не ігноруйте посилання (права колонка) - вони ведуть на сторінки з додатковою інформацією, яка може виявитися не такою даремною.

Google
 © Copyright 2008-2017 - Створення сайту : intersite.net.ua - All Rights Reserved

Не знайшли відповідь на своє питання? Спробуйте задати його на підтримці хостингу: https://uahosting.com.ua/contacts.php