Реєстрація домена, вибираємо домен для сайтуВітаємо! Ви зробили 1-й крок до створення веб-сайту. Рекомендуємо прочитати цю сторінку повністю, оскільки вона містить важливу інформацію про реєстрацію доменного імені.

Є два основні кроки до отримання домена, реєстрація нового домена або покупка вже існуючого.

Доменне ім'я складаєть з адреси вашого сайту і може закінчуватися на .ua, .com.ua, .ru, .com, .net, .org, .info, .biz, .tv та інші.

Як тільки ви закінчите з вибором домена, ви приступите до вибору хостінг-провайдера, проте це вже інший крок і зовсім інший розділ.

Спершу, давайте зосереджуватися на відборі кращого доменного імені для вашого сайту...

Як Вибрати Найкраще Доменне Ім'я

Для того, щоб знаходиться в головних пошукачах (Google, Yandex і т.п.) якомога вище в результатах пошуку, надзвичайно важливо для вас реєструвати ім'я, яке містить ваші головні ключові слова і/або назву Вашої компанії.

Але, як завжди, є виключення...

Якщо ви створюєте сайт тільки для престижу, наявність ключових слів в назві домена не так і важлива. Це тому що ваші клієнти дізнаватимуться Вас по назві фірми або торгової марки, але зовсім не по вигляду продукту.

Підказки для вибори кращого доменного імені:

1) Не реєструйте доменні імена, які дуже довгі і мають дуже багато складів. Так, ви можете зареєструвати імена довжиною в 256 знаків, але це не означає, що вам доведеться використовувати всі знаки.

Адже Ви хочете, щоб своє ім'я було легко пам'ятати. Створіть домен, який легко запам'ятовується.

2) Дефіси доречно використовувати, якщо ваше ім'я складається більш ніж з 3 слів.

3) Захистіть своє ім'я, зареєструвавши його в різних зонах (.net, .org, і т.п.), Це утримує людей від копіювання вашого імені.

Як Зареєструвати Доменне Ім'я

Реєстрація доменного імені це легко і просто. Більшість користувачів звертаються до своїх Інтернет-провайдерів або до крупних компаній, у яких ціни завищені у декілька разів. Чому це відбувається? Страх перед маленькими компаніями або відсутність інформації?

Немає ніякого значення, через кого Ви реєструєте домен - через крупну компанію за 20$ або через маленьку за 10$. Є тільки істотна економія на реєстрації і обслуговуванні домена.

Якщо Ви переживаєте про те, чи на Ваше ім'я буде зареєстрований домен - не бійтеся звернутися в службу підтримки реєстратора доменів.

Ми радимо звернути Вам увагу на пропозиції по реєстрації доменів на сайті UAhosting - ми реєструємо домени для наших сайтів у цієї компанії, тому радимо і Вам.

Google
 © Copyright 2008-2017 - Створення сайту : intersite.net.ua - All Rights Reserved

Не знайшли відповідь на своє питання? Спробуйте задати його на підтримці хостингу: https://uahosting.com.ua/contacts.php