Контент - зміст сайтуКонтент сайтe– це та інформація, яку Ви бачите на сторінці сайту.

Основна причина, по якій люди знаходять сайти в Інтернеті, - це отримання інформації, а не бажання витратити гроші. Неважливо, скільки інформації є на сайті, потрібно пам'ятати про просту навігацію сайту, можливість доступу пошуковій системі.

До контенту сайту потрібно підходити серйозно.

Часто компанії економлять грошові кошти і доручають написання текстів для сайту менеджерам, секретарям, фахівцям компанії, які мають професійні знання, але не вміють їх грамотно піднести відвідувачам сайту. Крім того, зазвичай це займає багато часу, адже у працівників компанії є і основні обов'язки.

Вимоги до контенту сайту досить прості: контент сайту повинен бути написаний простою, зрозумілою мовою, орієнтований на Вашу аудиторію сайту.

Краще доручити створення контента професійним копірайтерам, таким чином, ви захистите свій сайт від неякісних, згенерованих програмами текстів. Оптимізація контенту необхідна для того, щоб ваш сайт піднімався в результатах пошуку по запитах на ключові слова. Оптимізатори допрацьовують контент написаний копірайтерамі, і в результаті скорочуються витрати на платну рекламу в пошукових системах. Ваш сайт стане популярним, цікавим ресурсом за допомогою унікального контента!

Для ефективного просування сайту, існують певні вимоги до контенту сайту:

1. У контенті сайту повинні бути ключові слова, які на сторінках сайту виделені.

2. На сайті і в самому контенті сайту, повинні існувати перехресні посилання між сторінками сайту.

Google
 © Copyright 2008-2017 - Створення сайту : intersite.net.ua - All Rights Reserved

Не знайшли відповідь на своє питання? Спробуйте задати його на підтримці хостингу: https://uahosting.com.ua/contacts.php