Вибираємо хостингПісля того, як ви вибрали і зареєстрували ваше доменне ім'я, ви готові вибрати хостінг-провайдера.

Дуже часто хостинг-провайдер і реєстратор домена - одна і та ж особа, проте іноді домен реєструється у однієї компанії, а хостинг купується зовсім у іншої.

Хостинг-провайдер забезпечує вам дисковий простір на своєму сервері, інструменти управління сайтом і підтримку.

При виборі хостингу звертайте увагу на гарантію повернення грошей.

Важливо відзначити, що тарифні плани у хостінг-провайдеров обов'язково повинні мати гарантію повернення грошей, в цьому випадку Вам не доведеться хвилюватися про витрату грошей даремно, якщо ви вирішите, що цей хостер не для Вас або Ваш сайт не може працювати на його сервері.

Залежно від виду сайту, який Ви розміщуватимете, залежить вибір тарифного плану. Головний параметр тарифних планів - розмір дискового простору, що надається Вам для розміщення сайту. Ми радимо користуватися простою формулою: помножити розмір сайту на 2 і підібрати відповідний тарифний план по цій цифрі.

Сайт, який Ви читаєте, - розміщений на сервері компанії UAhosting. Відповідно, якщо ми і можемо кого порадити - то це буде хостинг на сайті https://uahosting.com.ua.

Google
 © Copyright 2008-2017 - Створення сайту : intersite.net.ua - All Rights Reserved

Не знайшли відповідь на своє питання? Спробуйте задати його на підтримці хостингу: https://uahosting.com.ua/contacts.php