Корисні поради по створенню веб сайтаНіколи не робіть сайт про те, в чому Ви не розбираєтеся. Найбільша помилка багатьох новачків робити сайти про те, як заробити в Інтернет або про щось подібне. Багато хто, не розуміючи в цьому абсолютно нічого, починає вивчати інших, як треба заробляти в Інтернеті. На такому сайті Ви ніколи не матимете відвідувачів і самі ніколи нічого не заробите, можливо якісь зовсім незначні суми, оскільки таких сайтів не один мільйон і Ваш сайт точно ніколи не буде першим в пошукачах, а значить на нього ніколи і ніхто не зайде, окрім самого творця і його друзів.

Пошукачі не дуже люблять сайти про заробіток, і по цій темі завжди віддають пріоритет тільки тим сайтам, які створені і працюють дуже давно, наприклад магия камней.

Спочатку дуже добре подумайте про майбутній сайт, про ту інформацію, яку Ви хочете розмістити на своєму сайті. Зробіть те, в чому Ви добре розбираєтеся, що буде корисним і цікавим для інших, нехай навіть це буде якась зовсім вузька і малопопулярна тема. Чим менше по цій темі буде сайтів в пошукачі, тим більше Ви матимете відвідувачів в майбутньому і тим більше Ви зможете на сайті заробити, хоча це не треба робити основною метою сайту, все прийде само собою.

Ніколи не копіюйте інформацію з інших сайтів без згоди авторів сайту в уникненні неприємностей. Такий сайт пошукачі можуть видалити з пошуку назавжди.

Стежите, щоб Ваші сторінки не були дуже великі за розміром, найоптимальніший розмір не більш 30Кб. Сторінки з великим об'ємом довго завантажуються, відвідувач може не дочекатися повного завантаження сторінки і просто її закрити. Уникайте крупних зображень і аплетів, вони дуже довго вантажаться.

Користувачі не люблять, коли сторінку треба прокручувати зліва направо - горизонтальна прокрутка повинна бути відсутня. Акуратніше зі скриптами. Не переповнюйте ними свій сайт. Використовуйте їх тільки при потребі. Деякі скрипти, наприклад - нові вікна, що відкриваються, редірект (переадресація на іншу сторінку), максимізація вікна (сторінка відкривається на весь екран) і деякі інші - можуть дратувати відвідувачів і після цього вони на Ваш сайт можуть не зайти.

По можливості, прагніть не використовувати на сайті фрейми (вікно або декілька вікон усередині сторінки), оскільки такі сторінки більш поволі індексуються пошукачами.

Дехто не уявляє собі дизайну без величезної кількості картинок (або без Flash-заставок, що ще гірше). Багато хто забуває головне правило дизайну - зробити так, щоб користувачеві було зручно. Якщо користувачеві буде незручно, якщо Ваша сторінка з Flash або безліччю картинок завантажується декілька хвилин, він просто закриє сторінку, не дочекавшись завантаження. І швидше за все вже не повернеться на Ваш сайт - адже сайтів в Інтернеті немало. Пам'ятаєте, що веб-дизайн - це перш за все правильна подача інформації, він повинен бути ефективним.

Якщо Ви хочете, щоб Ваш сайт добре сприймався пошуковими системами, прагніть менше використовувати Flash, не дивлячись на її “красу”. Теж саме відноситься і до скриптів. Не пишіть нічого в статусному рядку, відвідувачеві хочеться знати, куди він потрапить після натиснення на посилання.

Використовуйте CSS. Каскадні таблиці стилів можуть достатньо сильно полегшити сторінку, якщо їх правильно використовувати.

Google
 © Copyright 2008-2017 - Створення сайту : intersite.net.ua - All Rights Reserved

Не знайшли відповідь на своє питання? Спробуйте задати його на підтримці хостингу: https://uahosting.com.ua/contacts.php